sobota, 22 października 2011

Openbar #11


OPENBAR - spotkanie integracyjne Użytkowników biurco - 25 pażdziernika.

Wreszcie, nadchodzi, długo wyczekiwany oooooopenbar! Sporo zmieniło się w biurcu od ostatniego integracyjnego spotkania w lipcu - widać wakacje sprzyjały podejmowaniu ważnych i odważanych decyzji. W ich efekcie pożegnaliśmy paru naszych coworkerów którzy udali się w dalszą drogę kariery (mamy jednak nadzieję gościć ich jeszcze na nadchodzącej imprezie), z radością za to powitaliśmy wielu nowych freelancerów i mikroprzedsiębiorców. W międzyczasie odbyło się kilka bardziej codziennych spotkań biurcowej ekipy w formie półgodzinnych Śniadań Mistrzów jak je sami nazwali - nic jednak nie zastąpi naszego openbaru. Nadchodzące spotkanie przywoła letnią, a nawet upalną aurę i dzięki zdjęciom i opowieściom Krzyśka Komorowskiego udamy się na wycieczkę po dzikiej Ameryce Południowej. Niektórzy będą pamiętać podobną imprezę w marcu, umownie nazwaną meksykańską, również inspirowaną wyjazdem naszego coworkera. Będzie to więc swego rodzaju deja vi - co w tym przypadku wróży bardzo dobrą zabawę:) Z pewnością powtórzymy takie akcenty jak tequila i chile con carne. Mile widziane będą jakieś Wasze akcenty południowoamerykańskie i meksykańskie. A może heeloweenowe?

Zapraszamy więc niniejszym wszystkich naszych Użytkowników na najbliższy, jedenasty już openbar.


*/ Impreza zamknięta - wyłącznie dla Użytkowników biurco i zaproszonych gości.

edit: 2 listopada
Czas na tradycyjny już kolaż zdjęciowy z imprezy, który poprzedzimy paroma zdjęciami Krzyśka wprowadzającymi w klimat - panorama wodospadu Iguacu - jednego z bardziej znanych (i ponoć słusznie) miejsc turystycznych Brazylii i dla równowagi zupełnie nieturystyczne fawele w Rio - dziki, nieprzyjazny i zupełnie nieznany nam świat.

wstęp do imprezy integracyjnej biura coworkingowego biurco

wstęp do imprezy integracyjnej biura coworkingowego biurco

impreza integracyjna biura coworkingowego biurco

Wydaje się, że fotowycieczka po Ameryce nie została w pełni ukończona... choć dobrze nie pamiętamy:) Pozdrawiamy wszystkich obecnych i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum