czwartek, 19 lutego 2015

Mamy biurko dla mamy

Zachęcamy młode mamy do wyjścia z domu i podjęcia aktywnej pracy w miarę swoich nieprzewidywalnych możliwości czasowych - w biurco czeka wyjątkowa oferta w ramach ogólnopolskiej akcji BIURKO DLA MAMY, którą już po raz czwarty organizuje serwis mamopracuj.plBiurko dla mamy


Doskonale wiemy jak wspaniałym okresem są pierwsze miesiące z dzieckiem. Pierwsze lata. Niepowtarzalne, urocze... i absorbujące. Przychodzi jednak taki moment, że trzeba znów zająć się pracą, biznesem - równie często z przyczyn ekonomicznych co i ambicjonalnych. Nieważne. Efekt jest jeden - nie da się w jednej czasoprzestrzeni pogodzić pracy zawodowej z opieką i zabawą z dzieckiem. A wyjątki jakie być może znajdziecie będą tylko potwierdzać regułę. Są dwa wyjścia. Wyprowadzić z domu dziecko lub siebie (oczywiście nie każda mama ma taki wolny wybór ale skupmy się właśnie na nich). Czyli odprowadzamy dziecko do żłobka lub przedszkola i na parę godzin wracamy do domu by oddać się pracy. Nie, nie gotowaniu, sprzątaniu i praniu - pracy zawodowej. To łatwe, prawda?

Jest też druga możliwość - z dzieckiem zostawiamy tatę, nianię lub babcię i sami pędzimy do pracy. Ale zaraz - dokąd? Dokąd ma pójść osoba pracująca zdalnie, bo takiej dotyczą te dywagacje. Tu właśnie pojawia się biuro coworkingowe - miejsce gdzie można wynająć miejsce do własnej pracy - biurko z niezbędną infrastrukturą. Ale coworking to nie tylko biurko - przede wszystkim to atmosfera pracy i ludzie którzy ją tworzą. Kontakty, wiedza, pomoc i inspiracja - wszystko to znajdziecie w coworkingu. A przy tym będzie tanio i elastycznie.

W ramach akcji BIURKO DLA MAMY, przygotowaliśmy następującą ofertę:

  • zwolnienie z opłaty rejestracyjnej
  • 30% zniżki przez pierwsze 3 miesiące na najbardziej elastyczne abonamenty, a więc C1 zapewniający w miesiącu 4 dni dostępu do biura, C2 zapewniający 8 dni i C3 przy którym można pracować dowolne 12 dni w miesiącu.
  • PRYWATNE BIURKO z własnym regałem: 30% zniżki w pierwszym miesiącu, 20% w drugim i 10% w trzecim miesiącu.
I jak to zwykle w coworkingu - wszystko jest już w cenie: dobra kawa, internet, drukarka, skaner i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy.

Oferta ważna w miarę posiadania wolnych miejsc.
Więcej o całej akcji i powodach dla których warto pójść do biura coworkingowego na stronie serwisu mamopracuj.pl
Podobny wpis:
Coworkingowe przedszkole

2 komentarze:

  1. Fajna oferta. Praca w coworkingu to niejednokrotnie wybawienie dla freelancerów - można wreszcie wyjść do ludzi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł dla młodych mam. Gdybym była w podobnej sytuacji, na pewno bym skorzystała :)

    OdpowiedzUsuń

Archiwum