niedziela, 29 marca 2015

Druga linia metra, czyli jak dojechać do coworkingu

Z początkiem marca ruszyła wreszcie druga linia metra dowożąc pracujących warszawiaków do biura coworkingowego;)II linia metra


Uruchomienie drugiej linii metra pozwoli jeszcze łatwiej i szybciej dotrzeć do naszego biura coworkingowego. Jak widzisz na mapce powyżej niezależnie od tego czy jedziesz z północy, południa, wschodu czy zachodu możesz metrem dotrzeć bardzo blisko biura. Jadąc nową, drugą linią metra należy wysiąść na stacji Rondo ONZ i kierować się do wyjścia prowadzącego na Al. Jana Pawła II, przystanek tramwajowy w kierunku Żoliborza. Do biurco zawiezie cię tramwaj linii nr 17, 33 i 41 do przystanku Femina. Stamtąd pozostaje pięćset metrowy spacer ulicą Ogrodową lub przesiadka w jakikolwiek tramwaj jadący Al. Solidarności na zachód do przystanku Wola Ratusz.

Jadąc pierwszą linią metra wysiadasz na stacji Ratusz Arsenał i kierujesz się do wyjścia na przystanek tramwajowy w kierunku Woli. Pożądany tramwaj to linie 13,23 lub 26, którym jedziesz do przystanku Wola Ratusz. Pozostaje już tylko krótkie dojście ul. Żelazną do skrzyżowania z Ogrodową.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum