poniedziałek, 12 września 2011

Od zera

Marzysz o wolności? Chcesz pracować "na swoim"? Chcesz przestać płacić wysokie podatki? Przekonaj się jak prosto i tanio założysz, a później poprowadzisz własną działalność gospodarczą, dzięki czemu oszczędzisz mnóstwo pieniędzy

Podsumowując dwa lata działalności biurca zapowiadaliśmy m.in. organizację cyklicznych spotkań, warsztatów i szkoleń w tematyce bliskiej drobnemu przedsiębiorcy i freelancerowi, z których wiedza mogłaby być bezpośrednio przydatna w pracy. Teraz właśnie z przyjemnością możemy zapowiedzieć pierwsze tego rodzaju wydarzenie, choć należałoby może powiedzieć iż jest to właściwie prolog - na pierwszy ogień bowiem szkolenie dla osób dopiero myślących o pracy na własny rachunek, szkolenie na prawdę OD ZERA. Będzie o sposobach na założenie i prowadzenie firmy oraz obniżenie, a nawet pozbycie się podatków! - wszystkie sprawdzone w praktyce i oczywiście - legalne. Dowiesz się na jakich usługach możesz zaoszczędzić i jak pozyskać wartościowych klientów.

Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu OD ZERA, które poprowadzi Marcin Kosedowski - geek, bloger, a nade wszystko freelancer i przedsiębiorca zafascynowany możliwościami jakie daje prowadzenie własnej firmy.

Zapisy na szkolenie OD ZERA.


Szkolenie odbędzie się w naszym biurze coworkingowym (bo czyż można wyobrazić sobie lepsze miejsce na takie szkolenie;) w Warszawie przy ul. Ogrodowej 31/35 w niedzielę 2 października o godzinie 18:00. Szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, nie jest jednak darmowe! - cóż bowiem jest w świecie za darmo? Szczegóły rejestracji i opłata w linku powyżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum