niedziela, 22 marca 2020

Biuro w stanie epidemiiStan epidemii obowiązujący w Polsce od 20 marca to kolejny krok w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Wszyscy już chyba wiemy, że najlepszą obroną przez zakażeniem i zachorowaniem na Covid-19 jest unikanie kontaktów z innymi osobami i pozostanie w domu, nie każdy jednak może odłożyć pracę na dłuższy czas lub pracować zdalnie. I tutaj możemy pomóc - dowiedz się jak działa nasze warszawskie centrum biurowe, coworking, biura serwisowane i wirtualne, sale konferencyjne.


Epidemia wirusa SARS-CoV-2 rozwija się bardzo dynamicznie i trudno dziś przewidzieć jej koniec; w Polsce przekroczyliśmy już barierę 500 potwierdzonych przypadków zakażenia. Doświadczenia Chin i Włoch wskazują jednak, że trudne czasy jakie nastały potrwają raczej długie miesiące a nie tygodnie. Nieunikniony jest wpływ epidemii na naszą przedsiębiorczość - jest on zresztą już teraz bardzo widoczny w branży turystycznej, gastronomicznej, we wszelkich usługach bezpośrednich, handlu, transporcie a nawet produkcji. Nie brakuje głosów, że świat po Covid-19 nie będzie już taki sam. Do walki , badań, analiz i tworzenia symulacji zaprzęgnięte zostały algorytmy sztucznej inteligencji, firmy prywatne udostępniają swoje zasoby wiedzy i możliwości obliczeniowe, powstają dziesiątki aplikacji, coraz to nowe czynności i procedury przenoszą są w sferę usług zdalnych a praca zdalna jako zjawisko zatacza tak szerokie kręgi jak nigdy dotąd. Coś co było wczoraj trudne, nie do zrobienia w takiej skali, czy w takiej branży - dziś jest wdrażane niemal z dnia na dzień. Jeśli modele się sprawdzą to ciężko będzie o odwrót od pracy zdalnej.

Musimy się więc przygotować na dłuższy czas walki i późniejszego kryzysu, dostosować się. Szczęście w nieszczęściu jest tylko takie, że będzie nam prawdopodobnie łatwiej w kryzysie globalnym niż gdyby dotknął on tylko nasz kraj. Trzymaj się więc, dbaj o higienę, pomagaj potrzebującym jak możesz i walcz o swój biznes!

biuro w czasie epidemii wirusa SARS-CoV-2
zdjęcie: licencja pixabay

Biura serwisowane - działają normalnie

Wszyscy rezydenci naszego biura cały czas mają nieograniczony dostęp do swoich biur - oczywiście przy zachowaniu rygorów higieny. Jeśli więc praca w biurze jest konieczna i nie może być zastąpiona pracą zdalną w domu każdy ma możliwość pracy przy swoim stanowisku pracy. Bez zakłóceń działają wszystkie biurowe udogodnienia: dostęp do szybkiego internetu, drukarka, skaner, ksero itp.

Środki bezpieczeństwa w biurze
- dezynfekcja rąk przez każdą wchodzącą osobę - dystrybutor przy wejściu,
- regularna dezynfekcja powierzchni blatów, klamek, włączników i paneli urządzeń biurowych oraz pomieszczeń łazienek,
- brak dużych, wspólnych przestrzeni - praca wyłącznie w zamkniętych pokojach,
- zakaz organizacji większych spotkań i konferencji (powyżej 6 osób),
- biuro jest pod stałą kontrolą systemu monitoringu i elektronicznej kontroli dostępu.


Mamy możliwość zapewnienia pojedynczych miejsc pracy w pokojach maksymalnie dwuosobowych - jeśli więc musisz pracować a nie masz takiej możliwości w domu - wynajmij miejsce u nas. W tej wyjątkowej sytuacji dajemy możliwość wynajmu prywatnego biurka w jeszcze bardziej elastycznym systemie - biurko możesz wynająć już na jeden tydzień bez żadnego okresu wypowiedzenia. Jednocześnie, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, nie prowadzimy udostępniania biurek w systemie hot-desk, eliminując w ten sposób nadmierny i przypadkowy ruch osób.

Potrzebujesz biurka lub małego biura? skontaktuj się z nami bez wahania!


Biuro wirtualne - twój bezpieczny adres

Recepcja naszego biura bez zakłóceń obsługuje korespondencję przychodzącą do firm mających siedzibę pod naszym adresem. W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników ograniczyliśmy godziny fizycznej dostępności recepcji, pozostając jednak cały czas pracy w zdalnym kontakcie co nie wpływa na jakość niezbędnej obsługi. Mając u nas swoją siedzibę masz więc pewność, że każda przesyłka adresowana do ciebie zostanie odebrana a ty zostaniesz o niej powiadomiony. Bez zakłóceń działa również możliwość skanowania i odsyłania korespondencji. Dokąd tylko działać będzie Poczta Polska działać będziemy i my.

W dalszym ciągu zapewniamy możliwość rejestracji twojej firmy pod naszym adresem w centrum Warszawy - jeśli więc potrzebujesz w tych trudnych czasach dobrego i pewnego adresu na siedzibę swojej firmy - poznaj ofertę i skontaktuj się z nami. Wszystkie formalności możemy przeprowadzić zdalnie i bardzo sprawnie.

Sale konferencyjne - jeśli musisz się spotkać

Wszelkie spotkania w obecnej sytuacji są obarczone potencjalnym ryzykiem zarażenia wirusem w związku z tym, w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników nie prowadzimy standardowego wynajmu sal na szkolenia czy konferencje. Jednocześnie jednak wiemy, że są sytuacje w których fizyczne spotkanie z kontrahentem czy współpracownikiem jest niezbędne. W takich wyjątkowych sytuacjach jesteśmy gotowi do przygotowania i wynajmu sali przy zachowaniu wszelkich rygorów higieny. W największej sali jesteśmy w stanie zapewnić relatywnie bezpieczne warunki spotkania dla 4 osób.

Jeśli masz problem z organizacją niezbędnego spotkania - zobacz salę i skontaktuj się z nami , aby ustalić szczegóły.Obok naszej gotowości do pomocy w twoim biznesie PAMIĘTAJ, że najlepszą ochroną przed zarażeniem koronawierusem SARS-CoV-2 jest unikanie kontaktów z innymi osobami i wysoka dbałość o higienę.

Wiarygodnych informacji o koronawirusie i aktualnych komunikatów szukaj na stronach oficjalnego serwisu rządowego.

Źródłem wiarygodnych informacji są też stale aktualizowane dane pochodzące z WHO i amerykańskiej agencji CDC.*/ źródła informacji w tekście:
https://www.gov.pl/web/koronawirus
https://mitsmr.pl/zarzadzanie-przedsiebiorstwem/czy-epidemia-covid-19-to-czarny-labedz-czy-nowa-normalnosc/
https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-02/coronavirus-forces-world-s-largest-work-from-home-experiment
https://www.eulerhermes.com/pl_PL/aktualnosci/wiadomosci/2020-02-11-koronawirus-to-tygodniowo-26-mld-usd-strat-w-handlu.html
https://www.healthmap.org/en/


1 komentarz:

  1. Najwyższy już czas wrócić do pracy! Bezpiecznej pracy. Od początku maja nasze biuro jest przygotowane na Wasz powrót - sprawdź na naszych stronach jakie środki bezpieczeństwa stosujemy: biurco.pl

    OdpowiedzUsuń

Archiwum