poniedziałek, 10 września 2018

256 dzień w coworkingu

Jeśli jesteś programistą liczba 256 z pewnością jest ci bardzo bliska;) Odliczona w kalendarzu przypada na 13 września - i to jest Twój dzień - Dzień Programisty! Możesz z tej okazji kupić butelkę czegoś mocniejszego albo wpuścić do sieci Trojana;) Możesz też jednak wypróbować nowe środowisko pracy w coworkingu - zupełnie za darmo!


nowe biurco na Twardej 44

Z okazji Dnia Programisty dajemy Ci możliwość wyjścia z domu (lub może z innego biura:) i spróbowania pracy w coworkingu. Jeśli nie wiesz dokładnie czym jest coworking - przyjdź a dowiesz się jak wygodnie rozdzielić sferę zawodową od prywatnej, zaskoczy Cię ilość i różnorodność korzyści jakie niesie ze sobą praca we wspólnym biurze. Jeśli znasz coworking to również Cię zaskoczymy - przede wszystkim kameralną atmosferą. Kameralny coworking?! Tak! Mimo kilkuset metrów kwadratowych powierzchni w niczym nie przypominamy dużych, korporacyjnych coworkingów jakich coraz więcej powstaje w Warszawie. Wielkie, przestronne openspejsy świetnie wyglądają na zdjęciach ale chociaż by były urządzone najbardziej designerskimi meblami wcale nie zapewniają idealnego komfortu pracy. U nas nie znajdziesz openspejsu, znajdziesz natomiast przytulne pokoje, ciszę, spokój i prywatny, własny kąt z wygodnym biurkiem i stabilnym internetem. Społeczność? Nie przeszkadza w pracy ale jest na wyciągnięcie ręki gdy tylko jej potrzebujesz:) Kawa? Ile serce wytrzyma:)

Zapisy przez wydarzenie w serwisie Facebook lub mejlowo - adres w kontakcie na naszej stronie www.

Podobają ci się nasze wnętrza? Uważasz, że zmiany poszły w dobrym kierunku? Podziel się opinią, udostępnij ten materiał!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum