poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Nowe biuro coworkingowe

Przeprowadzka naszego coworkingu do nowego lokalu to już historia, czas więc na małe podsumowanie jakie zmiany przyniosła...


Lokalizacja

nowe biurco na Twardej 44
Miejsce jakie znaleźliśmy dla naszego nowego biura coworkingowego idealnie spełniło nasze oczekiwania - położone praktycznie w samym centrum Warszawy, o krok od Ronda ONZ i dwa kroki od Dworca Centralnego, a jednocześnie tak jak wcześniejsza lokalizacja na Ogrodowej podległa administracyjnie pod dzielnicę Wola. Ten ostatni warunek miał ogromne znaczenie dla firm, które wykorzystują nasz adres również formalnie jako swoją siedzibę gdyż zachowana została przynależność do Wolskiego Urzędu Skarbowego. W codziennym życiu największym atutem lokalizacji naszego biura coworkingowego jest wyśmienita komunikacja - Rondo ONZ to potężny węzeł komunikacji miejskiej: metro, tramwaje i autobusy zapewniają połączenia praktycznie w każdym kierunku Warszawy.

Budynek

Biurco otwiera nowe biuro coworkingowe w centrum Warszawy
Zajmujemy całe drugie piętro postmodernistycznej kamienicy na rogu ulic Twardej i Siennej - blisko 500m2! Choć budynek jest całkowicie współczesny, a nasz lokal nigdy nie był mieszkaniem (od początku całe piętro projektowane było jako przestrzeń biurowa) to wnętrza mają wiele z klimatu warszawskich kamienic - trzy metry wysokości, wąskie ale wysokie, drewniane okna, przeszklone wykusze i wieżyczki. Były i pewne przeszkody - zastany i w dużej części nienaruszalny układ wnętrz kazał nam świeżym okiem spojrzeć na naszą ofertę i w konsekwencji był jednym z powodów lekkiego jej przemodelowania.

A zatem jaką ofertę mamy w nowej przestrzeni?

Openspace

Hmm... nie mamy go. To właśnie efekt dyktatu układu wnętrz opartego na korytarzu i dość gęstym podziale na pomieszczenia. Postanowiliśmy ten mankament(?) przekuć w zaletę. Mamy więc teraz zamiast dużego i mimo wszystko często głośnego openu miejsca pracy rozlokowane w przytulnych pokojach, maksymalnie czteroosobowych. Ale nie, nie musisz wynajmować całego pokoju - dla jednoosobowych przedsiębiorców czy freelancerów przygotowaliśmy wspaniałe rozwiązanie jakim są

Mikrobiura, czyli prywatne biurka do wynajęcia

Mikrobiura w coworkingu specjalnie z myślą o jednoosobowych przedsiębiorcach | biurco
Wygodne biurka z regałami i zamykanymi na klucz szafkami umieściliśmy w trzy i czteroosobowych pokojach, a każdy taki pokój ma dostęp do wydzielonej przestrzeni do poufnych rozmów telefonicznych - do tego celu wykorzystaliśmy wspomniane wyżej wykusze i wieżyczki, które z dużą ilością roślin tworzą mini ogrody zimowe. Tu można swobodnie porozmawiać przez telefon ale też porozmyślać w samotności, mimochodem obserwując miejski ruch:) Mikrobiuro w tej formie wydaje się nam idealnym kompromisem między niezależnym ale drogim pokojem a wprawdzie tańszym ale nie zapewniającym żadnej prywatności openspejsem. Praktycznie nie znajdujemy na rynku lepszego rozwiązania, lepszego miejsca do pracy dla jednoosobowego przedsiębiorcy. Pod tym linkiem dowiesz się więcej o naszej unikalnej ofercie wynajmu miejsc pracy w coworkingu.

Makrobiura, czyli pokoje do wynajęcia

wynajem urządzonych biur dla małych firm i startupów | biurco
To oferta skierowana do małych firm i zespołów projektowych, startupów - jeśli taka nazwa pasuje ci bardziej. Posiadamy pokoje dwu i trzyosobowe, a w wersji ekonomicznej również czteroosobowe - umeblowane i gotowe do zasiedlenia.

Oczywiście w ramach wynajmu pokoju czy mikrobiura otrzymujesz cały szereg usług i korzyści biura serwisowanego: stabilny internet w oparciu o łącze światłowodowe i sieć strukturalną, wi-fi, dostęp do sal spotkań i sal konferencyjnych, obsługę recepcyjną i oczywiście elastyczność umowy - nie zwiążemy cię na lata ani nawet długie miesiące. Formalne minimum to jeden miesiąc ale możesz negocjować wynajęcie biura nawet na jeden tydzień. O darmowej kawie i coworkingowej społeczności wspominamy już tylko dla porządku - to po prostu norma w takim biurze. I brak openu w niczym tu nie przeszkadza, bo do dyspozycji jest w biurze spora przestrzeń wspólna na której mogą kwitnąć kontakty nieformalne, z dużą, widną i wyposażoną kuchnią na czele - ale o niej za chwilę.

CoWtorking

To pewnego rodzaju namiastka openu jeśli chodzi o korzystanie z biura w niepełnym wymiarze czasu - raz w tygodniu w każdy wtorek umożliwiamy korzystanie z naszego coworkingu bez żadnych zobowiązań i abonamentów - możesz wykupić ten jeden dzień i natychmiast pracować w specjalnie przygotowanym na ten dzień wspólnym pokoju lub sali.

Kuchnia

biuro coworkingowe z wygodnym zapleczem - kuchnia z darmową kawą | biurco
Przechodzimy do części socjalnych, które - tak, przyznajemy to otwarcie - w dawnym lokalu nie były naszą najmocniejszą stroną. Teraz oddajemy do dyspozycji rezydentów biura dużą i wygodną kuchnię wyposażoną we wszystko co potrzebne do przygotowania przekąski czy lunchu w pracy, z dużym stołem przy którym toczy się nieformalne życie biura. Pyszna kawa już tam na ciebie czeka;)

Recepcja

recepcja biura coworkingowego | biurco
bardzo ważna przestrzeń spotkań nieformalnych w coworkingu | biurco
To wizytówka firmy i pierwsze wrażenie. Staramy się aby było oryginalnie, przytulnie, wygodnie i daleko od sztampy korporacyjnego biura. To tutaj przyjmujemy korespondencję i podejmujemy Twoich Gości. Tutaj też znajdziesz wygodną kanapę i fotele na których możesz się nieco zrelaksować.

Łazienki

wysoki standard łazienek | biurco
wysoki standard łazienek w nowym biurze coworkingowycm | biurco
Częstokroć niedoceniany element wnętrza, który jednak w oczach wielu osób świadczy o standardzie i jakości lokalu. Specjaliści z branży hotelowo-gastronomicznej oceniając standard hotelu czy restauracji nierzadko pierwsze kroki kierują właśnie do toalet. Mamy nadzieję, że te elementy naszego nowego lokalu trzymają poziom.

biuro coworkigowe z prysznicem dla rowerzystów | biurco
Lubisz przyjeżdżać do pracy na rowerze? Proszę bardzo, mamy dla ciebie łazienkę z kabiną natryskową i deszczownicą. Nic tak nie naładuje baterii na pracowity dzień jak poranny wysiłek i odświeżający przysznic!

Miejsce spotkań

wygodne sale konferencyjne w samym centrum Warszawy | biurco
Biuro to oczywiście nie tylko miejsce pracy ale również miejsce spotkań. Doskonała lokalizacja, łatwe i przyjazne wejście oraz rozkładowe i bardzo widne wnętrza dały nam możliwość stworzenia reprezentacyjnych i wygodnych sal konferencyjnych. Urządziliśmy dwie sale konferencyjne, każda standardowo dla 8 osób. Ekrany projekcyjne i duże tablice suchościeralne są na wyposażeniu a nielimitowany serwis kawowy w cenie. Czegoż chcieć więcej?

sale spotkań w coworkingu | biurco
Jedna z sal jest nieco większa i przećwiczyliśmy już układ mieszczący 10 a nawet 12 osób. Działa:)

kameralna sala spotkań do wynajęcia w warszawskim coworkingu | biurco
Ofertę uzupełnia jedna mała, przytulna salka spotkań mieszcząca do 4 osób - idealna na kameralne rozmowy, konwersacje językowe i coaching. O szczegółowych warunkach i cenach wynajmu sal konferencyjnych dowiesz się pod tym linkiem: wynajem sal w Centrum Biurowym Twarda 44.


Prezentację naszych sal zakończymy krótkim wideo.Podobają ci się nasze wnętrza? Uważasz, że zmiany poszły w dobrym kierunku? Podziel się opinią, udostępnij ten materiał!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum