środa, 1 czerwca 2016

Sala kreatywna

Mamy do zaoferowania całkowicie nową salę szkoleniowo-konferencyjną zaaranżowaną specjalnie na spotkania kreatywne, brainstormy czy całodzienne szkolenia.


sala kreatywna Warszawa

Przestrzeń i wyposażenie

Sala ma powierzchnię 25m2, jest wysoka, z dużymi oknami o ekspozycji północnej (brak bezpośredniego nasłonecznienia) umeblowana w 3 stoły i 10 krzeseł oraz duże siedzisko z miękkimi poduszkami. Na ścianie znajdują się dwie tablice suchościeralne.


sala kreatywna Warszawa

Przeznaczenie sali i możliwe aranżacje

Sala idealna jest na warsztaty twórcze, brainstormy, czy całodzienne szkolenia. Sprawdzi się też doskonale jako miejsce pracy dla kilkuosobowego zespołu projektowego - jeśli trzeba salę możesz potraktować jak swoje biuro przez cały tydzień. Lekkie stoły i krzesła pozwalają na swobodę zmian aranżacji, a długie siedzisko z miękkimi, kolorowymi poduszkami i zasłony na oknach wprowadzają klimat ciepła i mniej formalnej atmosfery.


Projektownia - sala kreatywna do wynajęcia w centrum Warszawy

Warunki wynajmu

800 PLN+VAT / 3 dni
1200 PLN+VAT / pełny tydzień


    W cenie wynajmu sali:
  • dostęp do internetu LAN i WI-FI,
  • wszystkie opłaty eksploatacyjne,
  • woda z dystrybutora,
  • dwie ścienne tablice suchościeralne,
  • dostęp 24 godziny na dobę,
  • dostosowanie aranżacji pomieszczenia.

sala szkoleniowa do wynajęcia all-inclusive

Lokalizacja i rezerwacja

Sala mieści się w tym samym budynku co nasze biuro coworkingowe, na rogu ulicy Ogrodowej i Żelaznej praktycznie w centrum Warszawy. Sala położona jest na 2 piętrze i posiada wejście bezpośrednio z klatki schodowej budynku, bez wchodzenia do recepcji naszego biura.


Zarezerwuj salę telefonicznie pod numerem 22 620 33 33 lub

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum