środa, 29 lipca 2015

Foczta, czyli jak smartfon spotkał pocztówkę

Z dużą przyjemnością prezentujemy kolejny start-up jaki narodził się w przestrzeni coworkingu biurco - Foczta.pl, aplikacja gotowa już do oficjalnej prezentacji.

Foczta - pocztówki z telefonu

Nowe technologie dzięki którym elektroniczna komunikacja przeżywa rozkwit i ciągle otwiera nowe możliwości powoduje też niekiedy nostalgię za dawnymi środkami przekazu. Szeleszczący list od bliskiej osoby, czy pocztówka od znajomych z wakacji dostarczały sporo przyjemności - dziś w skrzynce na listy znajdujesz najczęściej pozdrowienia z elektrowni i banku;)

Teraz możesz to zmienić, choć trochę. Aplikacja Foczta.pl łącząc tradycję z nowoczesnością umożliwia ci wysłanie pocztówki z własnego telefonu, wygodnie, bez wizyt w kiosku i na poczcie - adresat zaś znajdzie w swojej skrzynce najprawdziwszą, kartonową pocztówkę. Jej wygląd i treść możesz zaprojektować według własnych upodobań na bazie własnego zdjęcia i wybranych w aplikacji ozdobników. Ewelina z zespołu foczty: Ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy, by udostępnić Wam nową aplikację do wysyłania pocztówek z telefonu. Zawiera ona zupełnie nowy, uaktualniony zestaw naklejek oraz gotowych projektów na każdą okazję. Są one podzielone na kategorie takie jak wakacje, zaproszenia, urodziny i wiele innych. Wszystkie zdjęcia, które wykorzystasz przy tworzeniu pocztówek będą teraz zapisywane w galerii na Twoim telefonie, by łatwiej było do nich wrócić.

Aplikacja Foczta.pl dostępna jest dla użytkowników systemów Android oraz iOS. Polecamy!

2 komentarze:

  1. Nie słyszałam wcześniej o tej aplikacji. Natychmiast ściągam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna aplikacja :) wykorzystam podczas najbliższego urlopu :)

    OdpowiedzUsuń

Archiwum