poniedziałek, 24 marca 2014

Openbar #19 i owca na motorze


OPENBAR - spotkanie podróżnicze i integracyjne Użytkowników biurco - 28 marca 2014.Przed nami dziewiętnasty openbar biurco! Serdecznie zapraszamy użytkowników naszego coworkingu na integracyjną imprezę, której częścią będzie podróżnicza prezentacja jednego z naszych coworkerów. Freelancing to nie tylko styl pracy - to styl życia, życia wolnego i życia wypełnionego pasją - nader często jest nią podróżowanie. W poszukiwaniu niezapomnianych widoków, przygód i granic cywilizacji (naszej;) - czasem granic własnej wytrzymałości. Wraz z naszymi coworkerami byliśmy już za kołem podbiegunowym, w socjalistycznej Wenezueli, niemal w Meksyku;), niebezpiecznej acz pięknej Brazylii, a ostatnio w upalnym Maroku.

Tym razem w podróż zabierze nas Marcin Makowski, czyli owca na motorze. Wraz z nim i jego zdjęciami odwiedzimy przede wszystkim Bałkany, które zjeździł samotnie na motocyklu. Dowiemy się co to jest stecak, jak smakuje węgierska kiełbasa z rumuńskim wiejskim chlebem w angielskim guesthousie w bułgarskim miasteczku oraz jak wygląda święto piwa w Osijeku. I czemu owca na motorze?!

Jak zwykle nasz codzienny bar kawowy zamieni się na czas imprezy w Bar Właściwy przy którym będziecie mieli okazję lepiej się poznać i porozmawiać w luźnej atmosferze - nie tylko o podróżach. Do zobaczenia w piątek 28 marca o godzinie 19:30.

*/impreza zamknięta - wyłącznie dla Użytkowników biurco i zaproszonych gości.

edit: I czas na tradycyjny komentarz zdjęciowy imprezy:)

OPENBAR - spotkanie podróżnicze coworkingu biurco - owca na motorze - 28 marca 2014

To co było a czego nie widać w tym mini-reportażu to pyszny ser bałkański zapiekany z pomidorami i przede wszystkim wciągająca opowieść Marcina o Bałkanach, która - w przeciwieństwie do zdjęć niemal pozbawionych ludzi właśnie o ludziach głównie traktowała. Same zdjęcia - niestety ze znacznie uboższym komentarzem zobaczycie na podróżniczym blogu Owcy - byliśmy z nim głównie w Bośni oraz w Albanii - kraju Mercedesów;) Dziękujemy prowadzącemu i przybyłym uczestnikom imprezy.

Kto nie był ten trąba;)


Lubisz nasze imprezy? Kliknij niżej:1 komentarz:

Archiwum