poniedziałek, 28 października 2013

Halloweenowy konkurs dyniowy

Niniejszym ogłaszamy Halloweenowy konkurs dyniowy! Aby podgrzać atmosferę od razu zacznijmy od nagrody - do wygrania coworkingowy abonament o wartości 100zł!

konkurs dyniowy biurco

Zasady Do konkursu przystąpić może każdy użytkownik naszego coworkingu, a zadanie polega na wykonaniu ciekawej / strasznej / zaskakującej halloweenowej rzeźby dyniowej i przyniesieniu jej do recepcji biurco. Tam zostanie ona opatrzona numerem kolejnym i wyeksponowana do oceny przez użytkowników biura i wszystkich gości. Na prace czekamy do środy 30 października do końca dnia.

Wybór zwycięskiej dyni Nastąpi w trybie głosowania przez sondę, która pojawi się tu poniżej już rano 30 października i aktywna będzie do godziny 20:00 31 października.

[sonda]

Nagroda Główną i jedyną nagrodą jest abonament coworkingowy o wartości 100zł do wykorzystania w listopadzie lub grudniu br. Jeśli korzystasz w biurcu z droższych opcji to kwota wygranej po prostu pomniejszy twoją należność. Zapraszamy do zabawy!


I po konkursie:)
Choć frekwencja nie była oszałamiająca mamy oczywiście zwycięzcę konkursu - został nim Bartosz Głodowski ze swoją małą acz sympatyczną dynią. Gratulujemy!


nagrodzona dynia Bartosza Głodowskiego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum