poniedziałek, 14 października 2013

Openbar #18 i klubowy koncert!


OPENBAR - spotkanie integracyjne Użytkowników biurco - 18 października.Po dłuższej, wakacyjnej i powakacyjnej przerwie mamy przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie integracyjne użytkowników coworkingu biurco - OPENBAR. Jak pamiętacie zwykle każda nasza impreza ma jakieś charakterystyczne hasło czy motyw przewodni - otóż osiemnasty OPENBAR odbędzie się w klimacie klubowego koncertu gitarowego. Na scenie jaką zaaranżujemy w rekreacyjnej części biura wystąpi Mariusz Martello Sieraczkiewicz (części z Was znany jako dawny użytkownik naszego coworkingu), oraz - jeśli szczęście nam dopisze jeszcze jedna, a może i dwie osoby z gitarami. Mamy nadzieję, że będzie ekscytująco:) Oczywiście w duchu klubowo-knajpianej atmosfery funkcjonować będzie nasz bar, przy czym skorzystamy ze wsparcia jednego z naszych nowych użytkowników, Rocha Młodeckiego, który zawodowo prowadzi internetowy sklep z piwem smakpiwa.pl. W tym przypadku lepiej nie mogliśmy trafić - dzięki niemu będziemy mogli zakosztować paru oryginalnych smaków piwa :) Liczymy też, że Roch opowie nam kilka ciekawostek odnośnie niszowych marek złocistego płynu. Imprezę wesprze również nasz długoletni użytkownik Bartosz Głodowski beerfingers.pl z marką jedynych Podwójnych Paluszków.

Zapraszamy i do zobaczenia w piątek 18 października o godzinie 19:30.

*/impreza zamknięta - wyłącznie dla Użytkowników biurco i zaproszonych gości, ale tym razem będzie do wzięcia klika dzikich kart-wejściówek - ten temat pojawi się na naszym fejsbukowym fanpejdżu na parę dni przed imprezą.

Czas na poimprezowy komentarz i zdjęcia :) Powiemy krótko: było rewelacyjnie!!! Mariusz, nie zostawiając już na scenie pola dla nikogo pociągnął naprawdę dłuuugi koncert i nie chce nam się wierzyć, że nie trenował. Brawo! i serdecznie dziękujemy! Dziękujemy z tego miejsca również osobom wspierającym imprezę - piwo było wprost wyborne, a paluszki podwójne jak zwykle;) Dziękujemy także wszystkim przybyłym coworkerom i zaproszonym Gościom - widzieliśmy, że była to relaksująca przerwa w wytężonej pracy, ale i okazja do bliższego poznania wielu współpracujących w coworkingu osób. Zatem - do następnego openbaru!

OPENBAR - spotkanie integracyjne coworkingu biurco.
koncert Mariusza Martello Sieraczkiewicza na openbar biurco.
OPENBAR - impreza integracyjna coworkingu biurco

I wreszcie dodajemy wieńczącą wisienkę - koncertowe wideo z openbaru:)Lubisz to? Kliknij niżej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum