poniedziałek, 13 maja 2013

Biurko dla Mamy po raz drugi

Ponownie przystępujemy do akcji Biurko dla Mamy, ponieważ wiemy z doświadczeń pracujących w naszym biurze coworkingowym młodych Mam, jak trudno, a zarazem przyjemnie jest wrócić po urlopie macierzyńskim, czy wychowawczym do pracy wśród ludzi.Biurko dla mamy


Druga edycja ogólnopolskiej akcji Biurko dla Mamy rozpoczyna się dziś, 13 maja - i niech ta trzynastka przyniesie szczęście w pracy wszystkim Mamom:) Akcję zainicjował w zeszłym roku serwis Mamo Pracuj który powstał z potrzeby wparcia Mam w dążeniu do pracy dającej satysfakcję i - przede wszystkim - godzącej życie zawodowe z rodzinnym. A możliwości jest wiele - praca w domu, elastyczne etaty, własny biznes... Założycielki serwisu, Joanna i Agnieszka, a obecnie również kilkanaście innych kobiet które czynnie udzielają się w tworzeniu serwisu piszą o tym jaka praca może być najlepsza dla Mamy i jakie zawody dają największą szansę zatrudnienia. Przedstawiają wreszcie przykłady - historie Mam pracujących, udowadniające dlaczego warto pracować i jak dobrze wpływa to również na dzieci...

Co daje coworking Mamom chcącym pracować? Przede wszystkim daje tak potrzebną osobom wyrwanym z domowego kokonu możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów - zarówno biznesowych jak i towarzyskich. Coworking pozwala pracować wydajniej, w skupieniu i w mobilizującej atmosferze, a samo biuro zapewnia komfortową infrastrukturę, oraz przydaje prestiżu w oczach klienta czy współpracownika.

Biurco dla kobiet - biurk0 dla mamy

Biurko dla Mamy w naszym coworkingu - oferta

Choć korzystanie z coworkingu jest elastyczne i przystępne cenowo niemal z definicji, w ramach akcji Biurko dla mamy kontynuujemy zachęcającą ofertę korzystania z naszego biura coworkingowego:
  • zwolnienie z opłaty rejestracyjnej
  • 30% zniżki na najbardziej elastyczne abonamenty, a więc C1 zapewniający w miesiącu 4 dni dostępu do biura, C2 zapewniający 8 dni i C3 przy którym można pracować dowolne 12 dni w miesiącu.

Z powodów logistycznych nie mamy możliwości rozliczania pojedynczych godzin stąd jednostką rozliczeniową stanowi dzień. Ale jesteśmy wyrozumiali i oczywiście półgodzinnej czy nawet godzinnej obecności - jeśli zdarzy się potrzeba takiego krótkotrwałego korzystania z biura - nie rozliczymy jako cały dzień:) W myśli naszych prostych zasad opłata abonamentowa zapewnia już wszystkie dogodności, a więc Mama otrzyma:
  • duże biurko z wygodnym fotelem (ilość dni zależna od wybranego abonamentu),
  • możliwość korzystania z sal spotkań (ilość godzin zależna od wybranego abonamentu),
  • możliwość korzystania z obszernej części lounge z barem kawowym i recepcją,
  • dostęp do szybkiego internetu wi-fi,
  • możliwość drukowania i kserowania (mono),
  • nielimitowane napoje: kawa z ekspresu ciśnieniowego, herbata, woda

Również nielimitowane pozostają koleżeńskie kontakty, pomoc naszej coworkingowej społeczności specjalistów i udział we wspólnych imprezach i wydarzeniach jakie organizuje biurco.

Oferta Biurko dla Mamy ważna jest do 31 grudnia 2013, w miarę posiadania wolnych miejsc. Z oferty skorzystać może każda młoda Mama podejmująca pracę po przerwie macierzyńskiej, niebędąca wcześniej lub obecnie użytkownikiem naszego biura. Serdecznie zapraszamy!Podobny wpis:
Biurko dla mamy (pierwsza edycja)
Coworkingowe przedszkole

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum