poniedziałek, 21 listopada 2011

Księgowość w biurze czy w chmurze?

Na zakończenie listopada zapraszamy na dzień otwarty naszego biura coworkingowego i otwarte spotkanie poświęcone zagadnieniom przedsiębiorczości. Spotkanie pod hasłem Księgowość w biurze czy w chmurze? poprowadzi Wiktor Sarota - współzałożyciel i prezes inFakt.pl – kompleksowego dostawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie księgowości online z pełną obsługą księgowych dla freelancerów, samozatrudnionych, mikro i małych firm.


29 listopada - Biuro dla freelancera i prezentacja infakt

NIE WIESZ CZY COWORKING JEST DLA CIEBIE?

Jeśli jesteś freelancerem lub mikroprzedsiębiorcą i nie wiesz czy coworking jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, możesz przyjść ze swoim laptopem do nas i przez cały dzień korzystać za darmo z naszego coworkingowego biura w ramach dnia otwartego i akcji Coworking Co Wtorking. Dostaniesz wygodny fotel i duże biurko, dostęp do internetu wi-fi i pyszną kawę. My zaś odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. A przynajmniej na te związane z coworkingiem i naszym biurem. Zapraszamy już od 9:00 rano - wymagamy tylko Twojego zgłoszenia - formularz znajdziesz niżej.

KSIĘGOWOŚĆ W BIURZE CZY W CHMURZE?

Poznaj najnowsze trendy w księgowości i zyskaj jeszcze większą świadomość swojej firmy! Posiadasz firmę? Jesteś coworkerem? Gratulacje! Oznacza to, że wykonałeś już pierwszy krok w kierunku zyskania wolności na rynku pracy. Ale własna firma to nie tylko biuro (biurco:), laptop i zlecenia. Czy masz świadomość bieżącej sytuacji finansowej swojej firmy? Wiesz jak optymalizować koszty i jaki sposób rozliczania z podatków jest dla Ciebie najlepszy? Jak pokazało badanie mikro i małych firm aż 69% przedsiębiorców rozlicza się z fiskusem z podatku dochodowego miesięcznie zamiast korzystać z opcji kwartalnej, która jest bezdyskusyjnie bardziej korzystna dla przedsiębiorcy. To samo dotyczy rozliczania z podatku VAT. A jaką Ty masz wiedzę o tym jaki sposób rozliczania jest lepszy dla Twojej firmy? Pamiętaj, że bycie przedsiębiorcą to przede wszystkim stan umysłu! Jak to osiągnąć?

Zapraszamy na spotkanie z Wiktorem Sarotą, współzałożycielem i prezesem inFakt.pl – kompleksowego dostawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie księgowości online z pełną obsługą księgowych dla freelancerów, samozatrudnionych, mikro i małych firm. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Biurco – ul. Ogrodowa 31/35 we wtorek, 29 listopada o godz.18:00

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny.

W trakcie spotkania dowiesz się:
- jak oszczędzać na prowadzeniu księgowości
- jak zyskać aktualną wiedzę o stanie finansów firmy
- jak optymalizować koszty i efektywnie zarządzać płynnością finansową firmy
- jakie formy rozliczania z podatków są dla Ciebie najkorzystniejsze
- poznasz nowe formy prowadzenia księgowości


edit: Z uwagi na niewystarczającą liczbę zgłoszeń
jesteśmy zmuszeni odwołać zapowiadane spotkanie.

O inFakt.pl:
InFakt.pl to aplikacja do wystawiania faktur i prowadzenia księgowości online dla freelancerów, samozatrudnionych, oraz mikro i małych firm. Firma powstała w 2008 roku i od tej pory świadczy usługi jako producent oprogramowania w modelu SaaS (Software as a Service). Obecnie InFakt.pl jest liderem rynku fakturowania i księgowości online, a z serwisu korzysta już ponad 120 000 firm. W tym roku InFakt.pl został laureatem Aulera 2011 - nagrody przyznawanej osobom i firmom będącym wzorem dla polskiego biznesu technologicznego.

InFakt.pl był również inicjatorem pierwszego badania polskiego rynku coworkingowego, o czym pisaliśmy we wrześniu.3 komentarze:

 1. z programów online najbardziej rozbudowany jest elaboro ( i jeden z tańszych )

  i info ze strony

  Elaboro Online System to kompletny system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej, czyli mówiąc po prostu - działa przez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.
  W praktyce każda firma w jednym miejscu uzyskuje wszystko to, co jest jej potrzebne do pracy, od tzn. "zwykłego" programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych serwerów i programów, działające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę

  OdpowiedzUsuń
 2. inFakt to całkiem dobra aplikacja (miałem okazję korzystać). Z Elaboro nie korzystałem, więc nie wiem, ale opis jest zachęcający.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście wybieram samodzielną księgowość przy użyciu prostych programów. Natomiast jeśli miałbym wybierać między skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy pewnie i tak bym wybrał ścieżkę internetową. Cenię sobie wygodę :).

  OdpowiedzUsuń

Archiwum