środa, 7 grudnia 2011

Dobre we Wnętrzu

Dobre we wnętrzu to akcja art galerii qadrat, która zagościła w tym miesiącu w biurcu wraz z wystawą "Warszawska Jesień" z pracami współczesnych polskich malarzy i grafików.

art galeria qadrat w biurcu

Akcja ma pokazać szerszej publiczności, że w zwyczajnych/niezwyczajnych wnętrzach - biurowych, konferencyjnych, czy restauracyjnych - można eksponować dobrą sztukę, prace naprawdę dobrych artystów, czasem bardziej, czasem mniej znanych, czasem profesorów ASP. Dzieła te w zwyczajnych wnętrzach prezentują się świetnie! Nie trzeba wydawać pieniędzy ogromnych, choć dzieła nie zawsze są zupełnie tanie. Ale nie muszą kosztować krocie, by wyglądać dobrze. A efekt zawsze będzie lepszy, niż plakat z supermarketu. Wieszajmy więc wokół siebie to, co dobre, by przez cały czas obcowania z prawdziwym dziełem sztuki uczyć się wrażliwości i wyczulać z każdą chwilą coraz bardziej na piękno. Bo warto!

W strefie recepcji dwie prace Grażyny Bartnik - "Obraz kontrolny" olej na płótnie i monotypia na kartonie "Otwórz inaczej". Na sąsiedniej ścianie dwie czarno - kobaltowe akwarele Doroty Grynczel - profesor warszawskiej ASP.

W sali WARS Bogusław Lustyk (Polska Szkoła Plakatu) i jego dynamiczny akryl na płótnie "Nocne konie", w sali SAWA imponujących rozmiarów "Pole rzepaku" - olej na płótnie Jolanty Caban (ASP Warszawa + Akademia Sztuk Pięknych w Montpellier), w sali LUNA i RELAX miejsce znalazły abstrakcje Janusza Wojnarowskiego (ASP Warszawa + kunszt zdobyty podczas pobytu w Niemczech) - wszystkie prace to olej na płótnie.

Wystawa "Warszawska Jesień" potrwa w tej formie do końca stycznia - do obcowania ze sztuką zapraszamy w imieniu własnym i galerii qadrat. Wszystkie prace są oczywiście na sprzedaż.

art galeria qadrat w biurcu


Podobny wpis: Wystawa prac Beaty Boguckiej - otwarta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum