poniedziałek, 1 maja 2017

Wielka majówka 2017

Wielka majówka potrwa w tym roku całe 5 dni - i nie będzie to jedyny długi weekend. Sprawdź kiedy wypadają długie weekendy w 2017 roku i zaplanuj sobie przerwy w pracy.spokojny leniwy długi weekend 2017
foto: Raita Futo na licencji CreativeCommons

Długi weekend majowy

W tym roku 1 maja przypada w poniedziałek a Święto Konstytucji 3 maja w środę. Jeśli zrezygnujesz z pracy we wtorek 2 maja otrzymasz długi weekend majowy zaczynający się w sobotę 29 kwietnia a kończący w środę 3 maja - całe 5 dni wolnego na wypoczynek.

Długi weekend czerwcowy

Boże Ciało przypada na czwartek 15 czerwca, zatem zrobienie sobie wolnego piątku pozwala uzyskać czterodniowy długi weekend czerwcowy trwający do niedzieli 18 czerwca.

Długi weekend lipcowy

A nie wróć - w lipcu nie ma długiego weekendu. Chociaż... jak jesteś freelancerem to właściwie czemu nie?

Długi weekend sierpniowy

15 sierpnia obchodzimy święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - dzień ustawowo wolny od pracy który w 2017 roku przypada na wtorek. Zatem wzięcie wolnego poniedziałku pozwala uzyskać czterodniowy długi weekend sierpniowy zaczynający się w sobotę 12 sierpnia.

We wszystkie wymienione wyżej terminy długich weekendów nasze biuro coworkingowe będzie zamknięte - to pomoże ci podjąć słuszną decyzję o przeznaczeniu ich na wypoczynek - taki jak lubisz:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum