poniedziałek, 25 maja 2015

Maminy cowtorking

Z okazji Dnia Mamy przypadającego dokładnie w dniu naszego dnia otwartego zapraszamy 26 maja wszystkie pracujące mamy do wypróbowania coworkingu - zupełnie za free do końca miesiąca!Biurko dla mamy - tydzień za darmo


Od lutego w polskich biurach coworkingowych trwa akcja BIURKO DLA MAMY zainicjowana przez serwis mamopracuj.pl mająca zachęcić młode Mamy do aktywizacji zawodowej i wyjścia z domu w miejsca bardzo tej aktywizacji sprzyjające - do biura coworkingowego. Miejsca pełne młodych, dynamicznych ludzi pracujących niezależnie, rozkręcających własne biznesy, zakładających start-upy czy po prostu pracujących zdalnie - miejsca, gdzie można wynająć wygodne stanowisko do pracy z pełną infrastrukturą biurową. W coworkingu łatwiej o kreatywność, interakcję i nowe kontakty. Łatwiej też mamom o skupienie na pracy.

W najbliższy wtorek 26 maja, w dniu w którym organizujemy COWTORKING, czyli cykliczny dzień otwarty zapraszamy wszystkie pracujące w domu mamy do wypróbowania naszego coworkingu - z okazji przypadającego Dnia Mamy testowanie biurka dla mam zupełnie za free do końca miesiąca! Wystarczy, że Mama przyjdzie do nas we wtorek a testować nas będzie mogła codziennie aż do piątku.

Potem, jeśli uzna coworking za pomocny będzie mogła skorzystać ze specjalnej oferty jaka mamy dla mam w ramach akcji BIURKO DLA MAMY:

  • zwolnienie z opłaty rejestracyjnej
  • 30% zniżki przez pierwsze 3 miesiące na najbardziej elastyczne abonamenty, a więc C1 zapewniający w miesiącu 4 dni dostępu do biura, C2 zapewniający 8 dni i C3 przy którym można pracować dowolne 12 dni w miesiącu.
  • PRYWATNE BIURKO z własnym regałem: 30% zniżki w pierwszym miesiącu, 20% w drugim i 10% w trzecim miesiącu.
Jak to zwykle w coworkingu wszystko jest już w cenie: dobra kawa, internet, drukarka, skaner i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy. Oferta ważna w miarę posiadania wolnych miejsc. Więcej o akcji BIURKO DLA MAMY i powodach dla których warto pójść do biura coworkingowego na stronie serwisu mamopracuj.pl


Podobny wpis:
Mamy biurko dla mamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum