poniedziałek, 5 listopada 2012

Społeczność specjalistów i inne nowości

Z radością informujemy, że po tygodniach przygotowań uruchamiamy w biurco nowy projekt: społeczność specjalistów. Mamy nadzieję, że inicjatywa ta przyczyni się do jeszcze żywszych i owocniejszych kontaktów pomiędzy użytkownikami biurca... i nie tylko.

poznaj społeczność niezależnych specjalistów w warszawie

Społeczność specjalistów

Pod tym hasłem i nazwą kryje się nowa strona naszego serwisu w całości poświęcona przedstawieniu osób, które aktywnie korzystają z naszego coworkingu. A korzysta z niego kilkudziesięciu freelacerów i mikroprzedsiębiorców - wszyscy oni są wysoko wyspecjalizowanymi profesjonalistami pracującymi na własny rachunek. Reprezentują przeróżne branże i zawody: od projektowania, programowania i szkoleń w branży IT, przez bardzo specjalistyczne doradztwo i konsulting, po profesjonalne tłumaczenia językowe, czy redakcje tekstów. Dla wygody prezentację pogrupowaliśmy w takie mniej więcej branże. Zobacz - poznaj - skorzystaj! Przedstawiamy biurcową społeczność specjalistów!

Assistance IT

Drugą nowością jaką wprowadzamy jest nowa usługa specjalnie dla użytkowników naszego biura - Assistance IT. Dotychczasowe doświadczenia pokazały, że w wielobranżowej społeczności biurco nie wszyscy są biegli w sprawach sprzętowo-programistyczno-konfiguracyjnych, a koleżeńska pomoc - choćby i bardzo kompetentnej osoby - świadczona tylko doraźnie, nie zawsze wystarczy do całkowitego rozwiązania problemu. Co więcej - pomocy tej nie powinno się przecież nadużywać - wszak biegły programista z sąsiedniego biurka może być pilnie zajęty swoimi sprawami:) Od teraz więc każdy użytkownik biurca może na stałe korzystać z fachowej pomocy naszego inżyniera IT po dokupieniu opcji Assistance IT.

Zespół biurco

Przy okazji tych konkretnych zmian i nowości odświeżyliśmy również niektóre elementy serwisu www. I tak, przybyła strona poświęcona ludziom tworzącym zespół biurco, oraz zmieniła profil strona partnerzy na której obecnie znajdują się realnie i z wzajemnością wspierane projekty i firmy, a także kilka innych biur coworkingowych w Polsce z którymi utrzymujemy bliższe kontakty i które z pełną odpowiedzialnością możemy polecić. I na koniec odświeżyliśmy nieco nasze galeria zdjęciowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum