poniedziałek, 19 listopada 2012

Kółko i krzyżyk, czyli gra o lepsze wnętrze

Dzięki nieustającej współpracy z galerią qadrat wciąż z dumą prezentować możemy w naszych wnętrzach doskonałe współczesne malarstwo i grafikę. Teraz dołączył do wystawy dyptyk Magdaleny Hajnosz "Kółko i krzyżyk".

Magdalena Hajnosz - Kółko i krzyżyk

Dwa oleje na płótnie pod wspólnym tytułem "Kółko i krzyżyk" znalazły swoje miejsce w sali LUNA potwierdzając tezę akcji Dobre we Wnętrzu, że dobry obraz potrafi bardzo wzbogacić proste wnętrze o quasi banalnym przeznaczeniu sali szkoleniowo-konferencyjnej. Magdalena Hajnosz jest malarką i graficzką o wyróżnianym przez znawców kobiecym spojrzeniu na świat, jest także fotografikiem i autorką niezwykłego przewodnika "Warszawa z głową do góry" - książka zawiera ponad 900 artystycznych fotografii, pokazujących wspaniałe detale architektoniczne zdobiące przedwojenne warszawskie kamienice, fragmenty i detale szczęśliwie ocalałe z wojennych zniszczeń na które zwykle nie zwracamy uwagi zapatrzeni w sklepowe witryny.

Przypomnijmy w tym miejscu pozostałe prace jakie znajdują się na wystawie.

W strefie recepcji dwie prace Grażyny Bartnik - "Obraz kontrolny" olej na płótnie i monotypia na kartonie "Otwórz inaczej". Na sąsiedniej ścianie dwie czarno - kobaltowe akwarele Doroty Grynczel - profesor warszawskiej ASP. W sali WARS dynamiczny akryl na płótnie "Nocne konie" Bogusława Lustyka (Polska Szkoła Plakatu), w sali SAWA imponujących rozmiarów "Pole rzepaku" - olej na płótnie Jolanty Caban (ASP Warszawa + Akademia Sztuk Pięknych w Montpellier), w sali RELAX małoformatowe abstrakcje Janusza Wojnarowskiego (ASP Warszawa), oraz goszcząca w sali OPEN od kilku tygodni "Martwa natura z dzwonkami" - jeszcze jeden olej na płótnie Jolanty Caban.

art galeria qadrat w biurcu

Prace oglądać można przy okazji korzystania z naszych sal spotkań, lecz jeśli chcieliby Państwo mieć nieskrępowany dostęp do całości wystawy prosimy o wcześniejsze umówienie dogodnego terminu. Wszystkie prace są oczywiście na sprzedaż.

art galeria qadrat w biurcu


Podobne wpisy:
Dobre we wnętrzu
Wystawa prac Beaty Boguckiej - otwarta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum