środa, 3 października 2012

Biurko dla mamy

Ponieważ wierzymy, że młode mamy, które po okresie wychowawczym pragną wrócić do pracy, mogą z coworkingu odnieść taką samą, a może nawet większą(!) korzyść jak wszyscy inni freelancerzy i mikroprzedsiębiorcy przystąpiliśmy do akcji Biurko dla Mamy.Biurko dla mamy


Z początkiem października biurco przystąpiło do ogólnopolskiej akcji Biurko dla Mamy, którą zainicjował serwis Mamo Pracuj powstały po to, aby każda Mama, która chce pracować, znalazła dla siebie najlepsze miejsce pracy. Założycielki serwisu, Joanna i Agnieszka piszą o tym jaka praca może być najlepsza dla Mamy, jakie zawody mogą dać szansę zatrudnienia, przybliżają wiedzę o elastycznych formach zatrudnienia, które są szansą na godzenie życia rodzinnego zawodowego, wreszcie piszą o zakładaniu własnego biznesu, oraz o tym dlaczego warto pracować i jak dobrze wpływa to na dzieci...

My zaś, jako biuro coworkingowe o długim stażu wierzymy, że coworking może być równie pomocny mamom jak zadeklarowanym freelancerom i mikroprzedsiębiorcom, którym służy z definicji. Wiemy bowiem, że coworking pozwala pracować wydajniej, w mobilizującej i koleżeńskiej atmosferze, daje większe poczucie komfortu niż praca w domu, przydaje prestiżu w oczach klienta czy współpracownika (co często jest nie bez znaczenia), oraz daje - tak potrzebną osobom wyrwanym z domowego kokonu - możliwość nawiązania interesujących kontaktów, zarówno tych towarzyskich jak i biznesowych.

Korzystanie z coworkingu jest niebywale elastyczne i przystępne cenowo. Dla Mam te zalety podkreśliliśmy jeszcze dobitniej i w ramach akcji Biurko dla mamy przygotowaliśmy dla Mam specjalną ofertę korzystania z naszego biura coworkingowego:

  • zwolnienie z opłaty rejestracyjnej
  • 30% zniżki na najbardziej elastyczne abonamenty, a więc C1 zapewniający w miesiącu 4 dni dostępu do biura, C2 zapewniający 8 dni i C3 przy którym można pracować dowolne 12 dni w miesiącu.

Z powodów logistycznych nie mamy możliwości rozliczania pojedynczych godzin stąd jednostką rozliczeniową stanowi dzień. Ale jesteśmy wyrozumiali i oczywiście półgodzinnej czy nawet godzinnej obecności - jeśli zdarzy się potrzeba takiego krótkotrwałego korzystania z biura - nie rozliczymy jako cały dzień:) W myśli naszych prostych zasad opłata abonamentowa zapewnia już wszystkie dogodności, a więc mama otrzyma:
  • duże biurko z wygodnym fotelem (ilość dni zależna od wybranego abonamentu),
  • możliwość korzystania z sal spotkań (ilość godzin zależna od wybranego abonamentu),
  • możliwość korzystania z obszernej części lounge z barem kawowym i recepcją,
  • dostęp do szybkiego internetu wi-fi,
  • możliwość drukowania i kserowania (mono),
  • nielimitowane napoje: kawa z ekspresu ciśnieniowego, herbata, woda

Również nielimitowane pozostają koleżeńskie kontakty, pomoc naszej coworkingowej społeczności specjalistów i udział we wspólnych imprezach i wydarzeniach jakie organizuje biurco.

Oferta ważna jest do 31 marca 2013 w miarę posiadania wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy!


Podobny wpis:
Coworkingowe przedszkole
Biurko dla Mamy - edycja 2013

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum