poniedziałek, 11 lipca 2011

Openbar #10 (drugie urodziny:)

OPENBAR - spotkanie integracyjne Użytkowników biurcoPrzed nami bardzo specjalny Openbar - jubileuszowy z okazji drugiej rocznicy powstania biurca. Formalnie sam jubileusz przypadał 22 czerwca i wtedy też opublikowaliśmy okolicznościowy wpis, teraz zaś nadchodzi czas świętowania. W programie spotkania nasz bar:) i muzyka, a nadto tort i świeczki (lub coś podobnego;), okolicznościowy klip wideo z historii biurca, garść wspomnień z przeszłości i kilka słów o planach na przyszłość. Ze szczególną przyjemnością gościć będziemy dawnych Użytkowników biurca.

*/ Uwaga - impreza zamknięta, tylko dla Użytkowników biurco, dawnych i obecnych, oraz zaproszonych Gości

edit: 20 lipca
Jubileuszowa impreza już za nami:) Jednak był klasyczny tort (piszemy jednak ponieważ chodziły nam po głowie alternatywne pomysły), było krótkie wideo podsumowujące 2 lata funkcjonowania biurca, ale nade wszystko był bar! Tym razem zyskał on profesjonalną obsługę w postaci Pana Jacka z TuMiBar. Jak możesz się domyślić (a kto był mógł się przekonać osobiście) obsługa barmańska stanęła na znacznie wyższym poziomie niż w naszym wykonaniu - była po prostu doskonała! Do tego bogactwo smaków i kolorów serwowanych napojów, nie tylko zresztą alkoholowych.

Obecnym dziękujemy za przybycie i zabawę, kolejny też raz dziękujemy za wybranie biurca - bez Was nie byłoby tych dwóch lat.

edit: 8 sierpnia
Wreszcie przyszedł czas na zdjęcia:D

biurco świętuje dwa lata działalności

biurco świętuje dwa lata działalności
biurco świętuje dwa lata działalności

1 komentarz:

  1. Serdeczne gratulacje w drugą rocznicę działalności! Fantastyczna i niepowtarzalna atmosfera pracy! Jesteście najlepsi!

    Życzę dalszych sukcesów!
    Małgorzata Anna Mróz

    OdpowiedzUsuń

Archiwum