czwartek, 21 października 2010

Więcej biurka w biurcu ;)

Więcej biurka w biurcu


W ostatnich miesiącach ilość naszych coworkerów stała się już całkiem pokaźna, zapełniając biuro właściwie w 100%. Co ważne: ilość wyraźnie poszła w parze z jakością i różnorodnością. Użytkownicy biurco to specjaliści reprezentujący niezwykle bogate spektrum działalności, od tradycyjnie freelancerskich specjalności jak programowanie i tworzenie aplikacji, przez reklamę i marketing (najczęściej z przedrostkiem e-), fotografię czy dziennikarstwo po (ba!) sprzedaż samolotów. Widać coworking, w naszym przynajmniej wydaniu, cieszy się powodzeniem. Nas również to cieszy bardzo:)

A że nie lubimy odmawiać, już wkrótce będzie więc więcej biurka w biurcu ;) Więcej przestrzeni, więcej światła i powietrza, więcej biurek, więcej klimatu... Wszystkiego będzie więcej. Mówiąc krótko - postanowiliśmy nieco się porozpychać łokciami w Starej Drukarni i dobraliśmy jeszcze ponad 100m2 powierzchni.

Postępy w pracach adaptacyjnych, pojawiające się pomysły i inspiracje możecie w najbliższych tygodniach na bieżąco śledzić na naszym profilu na Facebooku i na Blipie.

edit:
Tak mniej więcej wyobrażamy sobie układ przestrzeni i funkcji w nowej części biura:

Plan biura


Zasadniczo nowa część skupić ma ogólne funkcje biura - luźną strefę lounge i spotkań zorganizowaną wokół funkcjonalnie centralnego punktu jakim pozostanie nasz officebar. Staraliśmy się aby zachować wrażenie możliwie dużej i nieskrępowanej przestrzeni, stąd główna jej część ciągnie się wzdłuż ogromnych okien i parapetu-siedziska o imponującej długości 16 metrów. Tu, mamy nadzieję skupi się społeczne życie biura. W starej powierzchni pozostanie już wyłącznie strefa ciszy z miejscami pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum