piątek, 18 czerwca 2010

openbar#3

OPENBAR - spotkanie integracyjne Użytkowników biurco w czwartek 24. czerwcaPrzed nami (i Wami, drodzy nasi Użytkownicy) kolejny OPENBAR. Jak zwykle spotkamy się przy najdłuższym biurowym barze gdzie nadawać mu będziemy właściwe znaczenie ;) serwując kufelki i lampki. Okazja tym lepsza, że właściwie będzie to rocznica działalności biurco...

Ale to nie wszystko! Jak wiecie staramy się aby każdy OPENBAR okraszony był jakimś dodatkowym, ciekawym wydarzeniem. Tym razem będzie to mini-seminarium Zarządzanie czasem. Razem z Joanną Miziułą z Zatoki Dobrych Szkoleń przejrzymy narzędzia pomagające zarządzać wielozadaniowością i lepiej godzić życie zawodowe z osobistym - zwłaszcza w jednoosobowej działalności gospodarczej wydaje się to szczególnie ważne.

OPENBAR - spotkanie integracyjne Użytkowników biurco w czwartek 24. czerwca


Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych Użytkowników biurco i prosimy o potwierdzenie obecności. Iwona i Wojtek.edit 25.06.2010: Fotorelacja:

openbar
openbar

4 komentarze:

 1. Szkoda, że tym razem nie znajdę czasu.. bo chętnie posłuchałbym o lepszym zarządzaniu czasem.... :))

  OdpowiedzUsuń
 2. No to open trwa :o na początek Igristoje dla uczczenia rocznicy! Kto pamięta ten specyfik? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Impreza jak zwykle udana:) świetny wykład o zarządzaniu czasem no i oczywiście rewelacyjny szampan!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy wykład, ciekawy... W moim nowym telefonie nie ma już zakładki 'notatki' tylko 'zadania'. Brakuje mi jeszcze do prężniejszej pracy zakładki 'cele' ;)

  OdpowiedzUsuń

Archiwum