poniedziałek, 19 kwietnia 2010

openbar

OPENBAR - spotkanie integracyjne Użytkowników biurco w piątek 23. kwietnia
Wszystkich zarejestrowanych Użytkowników biurco zapraszamy w najbliższy piątek na OPENBAR. Spotkamy się przy naszym wyjątkowym barze gdzie nadamy mu wreszcie właściwe znaczenie ;) serwując kufelki i lampki. W takiej nieformalnej atmosferze będziecie mogli poznać innych Użytkowników biurco i nawiązać bądź pogłębić sąsiedzką współpracę ku wszechstronnemu pożytkowi, bo jak zapewne wiecie, choć z nazwy jesteśmy biurem na godziny, ideologicznie ciągnie nas do coworkingu :) OPENBAR to właśnie nawiązanie do tego coworkingowego ducha i spotkań jelly. Bywając bowiem w biurco w różnych dniach i godzinach wiemy, że nie zawsze macie czas i okazję się poznać.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz slajdów Krzysztofa z AdDimension Group, dzięki któremu zanim jeszcze zniszczą nas majowe, jak zwykle tropikalne upały przeniesiemy się na chwilę w egzotyczne i na prawdę zimne miejsca...

Zapraszamy, Iwona i Wojtek.


edit 25-04-2010:

Poniżej krótka fotorelacja z openbar'u:

openbar

I jeszcze zajawka z wyprawy na koło podbiegunowe, którą przeżył, a teraz nam pokazał i ciekawie opowiedział Krzysztof Komorowski:

openbar

Mimo frekwencji dalekiej od stuprocentowej wokół baru wcale pusto nie było, a i odnotować warto nawiązanie co najmniej paru kontaktów pomiędzy Użytkownikami. A przecież obok miło spędzonego czasu było to drugim celem tego wieczoru. Na koniec wyrażę nadzieję, że tym spotkaniem zapoczątkujemy nową świecką tradycję, więc (prawdopodobnie) do następnego openbar'u!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum