piątek, 4 września 2009

Co Wtorking

Wakacje już za nami i czas zabrać się intensywnie do pracy. Z myślą o wszystkich nieprzekonanych w pełni do nowych koncepcji organizacji pracy rozpoczynamy nową akcję co-working co wtorking - czyli darmowe biuro we wtorki. W każdy wtorek września zapraszamy do bezpłatnego korzystania z naszego biura w centrum Warszawy. Co wtorking to akcja zapoczątkowana przez BNG biuro-na-godziny z Krakowa, a skierowana do wolnych strzelców (freelancerów) i niezależnych przedsiębiorców. Głównym celem akcji jest przybliżenie Wam idei pracy na zasadach coworkingu. Teraz, dzięki porozumieniu z BNG i Wy również możecie skorzystać z tej akcji. Jeśli jesteś freelancerem (czyli wolnym strzelcem, mówiąc po polsku) zapewne pracujesz w domu lub w kawiarni. Trochę z wyboru, ale trochę też z konieczności. Po wielu bowiem miesiącach samodzielnej pracy na własny rachunek zauważasz już pewne jej wady - domowe rozpraszacze (takie jak tv, znajomi, dzieci, lodówka...), spadek samooceny i efektywności pracy, brak kontaktu z otoczeniem. Jednocześnie nie widzisz zapewne żadnego wyboru - przecież na wynajem biurowego lokum Cię nie stać, a zresztą tam też siedziałbyś sam... Wybór jednak jest - coworking. To idea pracy wielu freelancerów w jednym miejscu; choć pracują niezależnie i każdy dla siebie to stanowią pewną społeczność, motor aktywności i kreatywności. Nadto coworking zapewnia dość profesjonalne otoczenie biurowe, choć w nieformalnej atmosferze. I, co ważne za pieniądze nieporównanie niższe niż samodzielny wynajem lokalu. Dla kogo jest ten system pracy? Dla każdego wolnego strzelca lub jednoosobowego przedsiębiorcy którego działalność zamyka się w laptopie i kilku segregatorach. Najczęściej pracują tak programiści, webmasterzy, e-handlowcy, dziennikarze i wszelkiej maści doradcy.
A więc przyjdź do nas we wtorek i przekonaj się w praktyce co daje coworking.

W ciągu co wtorkingu będzie można:
- zobaczyć jak wygląda i jak działa nasze unikalne biuro,
- pracować przy biurku nawet przez cały dziań, korzystając z własnego laptopa i z naszego bezprzewodowego internetu wi-fi,
- skorzystać (z umiarem rzecz jasna ;) z możliwości drukowania, skanowania, faksowania itp.,
- napić się dobrej kawy (herbata i woda również dostępne),
- dowiedzieć się o warunkach korzystania z biura "na stałe", w różnych wariantach.
Będzie również można wynająć salkę spotkań po preferencyjnych cenach "dla Użytkowników".

Ilość miejsc jest (oczywiście:) ograniczona, wskazane jest zatem mailowe lub telefoniczne potwierdzenie swojej obecności. Najbliższe terminy co wtorkingu to 8. 15. 22. i 29. września, czyli każdy wtorek, zawsze od godziny 9:00 do 19:00.

edit: 27. września 2009
Najbliższy Co Wtorking 29. września musimy odwołać z powodu braku miejsc! Zapraszamy w kolejny wtorek: 6. pażdziernika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum