piątek, 25 września 2009

Fakty TVN i inne wiadomości

W dniu dzisiejszym gościliśmy ekipę telewizji TVN FAKTY która kręciła u nas materiał o coworkingu. Mamy nadzieję, że w krótkim materiale udało nam się przedstawić nasze oryginalne biuro i przybliżyć unikalne usługi jakimi niewątpliwie jest coworking i oferta naszych sal spotkań. Teraz z niecierpliwością czekamy na emisję :-) oglądajcie TVN FAKTY.
W ostatnim tygodniu mieliśmy również możliwość i przyjemność wypowiadać się o coworkingu w radiowej trójce, oraz w radio wawa i eska. Bardzo cieszy to wzrastające zainteresowanie poważnych mediów zjawiskiem coworkingu - w połączeniu z wieloma artykułami w prasie branżowej i internetowej jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich miesięcy jest spora szansa aby coworking, który w świecie robi przecież niesamowitą karierę zaistniał w świadomości również rodzimych freelancerów. Rozwój takiego systemu pracy wykorzystującego specjalne biura coworkingowe przyczynić się może przecież do poprawy wizerunku wolnego strzelca w Polsce - który również za sprawą organizacji pracy i miejsc spotkań postrzegany jest jeszcze często bardziej jak chałupnik niż jak prawdziwy profesjonalista, którym niewątpliwie jest, a w każdym razie bezsprzecznie być powinien. Niech wyrazem tych nadziei będzie również przystąpienie przez biurco do programu Kodeks Dobrych Praktych Freelance.

Na koniec notka na marginesie. Ponieważ od jakiegoś czasu jesteśmy obecni na kilku portalach społecznościowych i komunikatorach, postanowiliśmy uwidocznić to również tutaj - od dziś odpowiednie linki znajdziecie na dole każdej strony. Zachęcamy naszych sympatyków do odwiedzenia znajomych serwisów. Może jakieś wpisy lub zapisy? Są to doskonałe miejsca do wyrażenia swojego zdania o naszej działalności :-) Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum