piątek, 26 września 2014

Openbar #20 i pożegananie lata


OPENBAR - pożegnanie lata w coworkingu biurco - 28 września 2014.Przed nami dwudziesty (a zatem jubileuszowy;) openbar biurco! Będziemy nieśpiesznie żegnać bardzo udane lato oraz kilku coworkerów, rozpoczynających kolejny etap działalności poza przestrzenią coworkingową. Jednocześnie będziemy serdecznie witać w naszej społeczności sporo nowych użytkowników! Postaramy się zapewnić letnią aurę i gorącą atmosferę, będą parasole, kiełbaski z grilla i oczywiście piwo z sokiem malinowym. Imprezie towarzyszyć będzie prezentacja konkursowych zdjęć akcji biurco na wakacjach - zasada była prosta - wystarczyło zrobić zdjęcie z uwidocznionym logo coworkingu biurco, czy to zrobionym własnoręcznie, czy tez wykorzystując oryginalne przypinki.

Spotykamy się w środę o 19:30 w naszym coworkingu i jak zwykle przy takich okazjach nasz codzienny bar kawowy zamieni się w Bar Właściwy. Po imprezie rozszerzymy wpis o relację z jej przebiegu. Do zobaczenia!

*/impreza zamknięta - wyłącznie dla Użytkowników biurco i zaproszonych gości.


Oj działo się, działo! Lato pożegnaliśmy hucznie i w licznym gronie. Oto relacja.

pożegnanie lata w coworkingu biurco
openbar w coworkingu biurco
impreza pożegnanie lata - coworking biurco
warszawski coworking - pożegnanie lata
pożegnanie lata w coworkingu biurco
pożegnanie lata 2014 - impreza w coworkingu
impreza integracyjna coworkingu biurco


Podczas imprezy żegnaliśmy również kilku naszych użytkowników, którzy spędzili z nami wiele miesięcy - a nawet lat! Każdy z nich otrzymał pamiątkową Kartę Klubową biurco. Mamy nadzieję, że będą miło wspominać nasz coworking, a nawiązane u nas kontakty będą trwałe i owocne.

warszawski coworking karty klubowe


Wykorzystując dużą frekwencję zorganizowaliśmy w trakcie imprezy finałowy mecz ping-ponga. Zmierzyło się w nim dwóch mistrzów półfinałów naszej Amatorskiej Ligi Tenisa Biurcowego z ubiegłorocznego sezonu kiedy nie udało się rozegrać tego decydującego starcia. Po zaciętym pojedynku tytuł mistrza zdobył Jarek Wiśniewski odbierając okolicznościowy puchar. Gratulujemy!

ping-pong w biurze coworkingowym
ping-pong w coworkingu biurco
zwycięzca biurowych rozgrywek ping-ponga


To wciąż nie koniec atrakcji. Na imprezie zaprezentowaliśmy zdjęcia wakacyjnego konkursu #biurconawakacjach. Pomysł był prosty: każdy coworker będąc gdzieś na wakacyjnym wyjeździe robi zdjęcie w kadrze którego znaleźć się ma znaczek lub logo biurco . W oczywiście nieobiektywnej ocenie zdecydowanym zwycięzcą zostaje... Jarek Wiśniewski za zdjęcie pobudzające wyobraźnię. Gratulujemy kreatywności i drugiego zwycięstwa w tym samym dniu! Nagroda niespodzianka trafi w nadchodzących dniach do laureata. Niżej pozostałe nadesłane prace pochodzące najczęściej z nad morza, ale z rożnych lokalizacji: od poczciwego Bałtyku, przez Lazurowe Wybrzeże po plaże tureckie. Dziękujemy!

biurco na wakacjach
coworking na wakacjach


Na koniec dziękujemy klubowi Chwila za wypożyczenie leżaków:)

Lubisz nasze imprezy? Kliknij niżej:3 komentarze:

Archiwum