wtorek, 7 grudnia 2010

Większe biurco

W grudzień weszliśmy z urządzoną nową powierzchnią i przearanżowaną dotychczasową. O planach rozbudowy biura pod hasłem więcej biurka w biurcu pisaliśmy już wcześniej. Przy pomocy FB i innych kanałów od kilku tygodni na bieżąco relacjonowaliśmy postępy prac budowlanych i nasze inspiracje. Teraz możecie zobaczyć krótki film ukazujący metamorfozę przeszło stumetrowej poprzemysłowej hali.A teraz w trzech słowach co powstało nowego. Nowa przestrzeń to nowe wejście do biura, nowa recepcja i bar (z tą samą pyszną kawą:), bardzo obszerna część rekreacyjno-wypoczynkowa z kanapami i przeszło szesnastometrowej długości parapetem-siedziskiem z miękkimi poduszkami. Do tego ogromne okna, zwiewne zasłony i wyrośnięte rośliny; czegoż chcieć więcej aby odetchnąć nieco w pracy (lub po pracy:)To jednak nie wszystko! Powstały nowe sale spotkań. Mamy ich więcej, są wygodniejsze, a przede wszystkim całkowicie odizolowane akustycznie. Najmniejsza sala to RELAX - okrągły stolik, trzy miękkie fotele, nastrojowa lampa - wszystko zamknięte w oryginalnym, okrągłym pomieszczeniu. To idealna sala na kameralne spotkania, konwersacje językowe i indywidualny coaching. Dalej mamy dwie większe, bliźniacze sale WARS i SAWA dla maksymalnie 6-ciu osób. Klimat budują oryginalne tapety, miękkie wykładziny i... kominek (elektryczny wprawdzie:) Sprawdzą się przy spotkaniach biznesowych, rekrutacjach i niewielkich prezentacjach. Największa sala LUNA powstała z myślą o szkoleniach i konferencjach, pomieści do 12-14 osób. Dzięki pomysłowej przesuwnej ścianie można ją też jednym ruchem włączyć do przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej, tworząc np. kolejny aneks coworkingowy.

A co w "starej" części biura? Zamiast sal spotkań urządziliśmy kolejne mikrobiura, a w miejscu przeniesionego baru i recepcji powstały dodatkowe stanowiska pracy, tzw. biurka dedykowane - nieco wydzielone, wyposażone w indywidualne regały. Przeznaczone są dla osób korzystających z najwyższych abonamentów bez limitu dni.

Jeszcz słowo o cenach - pozostały bez zmian :) Mamy wręcz kilka nowych ekstrasów dla Was! Więcej informacji (i zdjęć w nowej galerii) na naszych stronach w zakładkach tematycznych. Być może zauważycie, że zmiany, choć kosmetyczne, nie ominęły również witryny.

Staraliśmy się zachować dotychczasowy, nieco loftowy klimat wnętrz i mamy nadzieję że i w tej odsłonie spotka się on z Waszym uznaniem. Ku chwale coworkingu! Serdecznie zapraszamy do nowego-starego biura!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum