czwartek, 20 sierpnia 2009

Zapraszamy na dzień otwarty

Zbliża się koniec wakacji i coraz więcej osób myśli (niestety;) o pracy - chcemy przedstawić osobom które zastanawiają się nad wynajmem biura lub z niechęcią wracają do pracy w domu realną i ciekawą alternatywę. Organizujemy kolejny dzień otwart biurco: zapraszamy w czwartek 27 sierpnia.
Od godziny 14:00 oddajemy do Waszej dyspozycji całą naszą przestrzeń: open space z biurkami do pracy indywidualnej, kilka salek spotkań i wielofunkcyjną część lounge z recepcją, barem i fotelami. Można będzie bezpłatnie korzystać z dostępu do drukarki i internetu - wystarczy przyjść z własnym laptopem i oddać się atmosferze pracy. Na próbę. Z przyjemnością wyjaśnimy wszystkim zainteresowanym zasady naszej działalności i pomożemy wybrać optymalny wariant dostępu do naszego biura. Szczególnie serdecznie zapraszamy tych z Was którzy dopiero zamierzają otworzyć działalność gospodarczą - u nas znajdziecie nie tylko miejsce do pracy i spotkań, ale też biurco może być oficjalną siedzibą Waszej firmy - nie musicie już rejestrować DG w domu.

Czekać będzie na Was dobra kawa i herbata, a po godzinie 19:00 zapraszamy na lampkę wina lub kufelek piwa przy naszym wyjątkowym barze:) Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum